ריסוס טרמיטים

ריסוס טרמיטים – והבית שלכם בטוח

ריסוס טרמיטים היא לא פעולה חד פעמית. אם נתקלתם באזור מגוריכם בחרק הקטן והחיוור סביר להניח שאפילו לא סובבתם את הראש. הרי הוא כל כך קטן, חסר צבע וצורה, איזה נזק הוא כבר יכול לגרום? מסתבר שטרמיטים הם בין החרקים המזיקים ביותר הידועים לאנושות. בכל שנה, רק בארצות הברית בלבד, מוערך הנזק אותו גורמים החרקים הקטנים בשמונה מאות מיליוני דולרים! בהשוואה לסכומים כאלו, ההוצאה הכספית של ריסוס טרמיטים נשמעת כמו יפה בים לעומת הנזקים אותם הם מחוללים. לפני שתזמינו מדביר שיבצע עבורכם ריסוס טרמיטים בכל השטח הנראה לעין מביתכם, כדאי לדעת מה צריך לבדוק לפני הריסוס.

ריסוס טרמיטים – חשוב לבדוק

מקצועיות

ריסוס טרמיטים אי אפשר להזמין אצל כל מדביר שקיים בשוק. ריסוס זה נחשב יחסית נדיר בעולם ההדברה, כך שלא תמצאו מדבירים רבים אשר מסוגלים להתמודד עם הטרמיטים הקטנים. רוב המדבירים אמנם לא יודו בכך בפה מלא, אך ריסוס טרמיטים או כל מגע אחר עימם לא היו מנת חלקם בשנות העבודה שלהם. כדי למנוע מצב בו אתם מזמינים איש מקצוע שאינו מנוסה, דאגו לשאול לפני הגעתו האם הוא התנסה בעבר בעימות עם טרמיטים ומה היו התוצאות.

מציאת הקן

הצעד החשוב ביותר לפני שאתם מתחילים ריסוס טרמיטים הוא מציאת הקן. יכולות להיות פעמים בהן מרכז השליטה של הקן נמצא חמישה מטרים מתחת לאדמה, אך חשוב מאוד למצוא אותו ולהגיע אליו. ללא ריסוס מוחלט של המלכה ובסיס הקן, הריסוס אינו שווה כלום והוא בסך הכול ניקיון מזערי של פני השטח. לאחר כמה ימים יחזרו הטרמיטים לאזור כאילו לא קרה דבר, ולכן חשוב להקפיד ולמצוא את המלכה ולוודא את חיסולה.

מחיר

המוצרים שאיתם משתמשים בריסוס טרמיטים הם יחסית יקרים ודרושים הכנה מרובה שגם היא מייקרת את עלות הריסוס. אל תתפתו למחירים נמוכים מדי אשר אולי יועילו לכם לכיס בטווח הקצר, אך יזיקו לכם בטווח הארוך כאשר נחיל הטרמיטים יחזור בכוחות מחודשים וינסה להשתלט לכם על הבית ורהיטי העץ שבתוכו.