הרחקת יונים

הרחקת יונים והשקט שלכם מובטח

רשת יונים תוכל לסדר לכם שקט שכמוהו לא שמעתם מזה עידן ועידנים. כל אדם שזוג יונים החליטו לבנות קן באזור ביתו, עלול לאבד את שפיות הדעת. ההמהומים והגרגורים של היונים בכל שעות היממה הופכים להיות בלתי נסבלים לאחר תקופה מסוימת. במקום לראות בציפורים הקטנות יצורים חמודים ועדינים, הן הופכות להיות אויבים רעשנים שכל תכליתם היא לענות את בעלי הבית. בשלב זה הרחקת יונים תוכל ליצור הפרדת כוחות ביניכם לבין היונים המטרידות ולהעניק לכם את השקט שאתם כל כך מייחלים לו. רגע לפני שתאבדו את שפיות הדעת, הזמינו הרחקת יונים מקצועית ותראו שלא תתחרטו לרגע.

הרחקת יונים – האמצעים הטובים ביותר

רשתות יונים

אם חשבתם על הרחקת יונים קלאסית ופשוטה, רשתות יונים הן התשובה בשבילכם. מדבור על רשתות חזקות שעשויות מחומרים שונים כגון חוטי דיג, חוטי ברזל ואפילו רשתות העשויות מבדים חזקים. את רשתות יש לתלות מעל כל מקום בו תרצו לבצע הרחקת יונים. בעת תליית הרשתות יש לשים לב שהרשת מתוחה, אחרת היונים יצליחו לפרוץ אותה ופעולת ההרחקה תיכשל כישלון חרוץ.

דוקרני יונים

הדוקרנים הם אמצעי בסיסי לביצוע הרחקת יונים. כדי לתלות את הדוקרנים יש להזמין מרחיק מקצועי, מאחר ולרוב הם נתלים במקומות מסוכנים וחלקים כגון מרזבים וגגות גבוהים. המרחיק יעלה למקומות עליהם תצביעו וידאג לפזר במקום דוקרני יונים בצורה אסטרטגית. היונים שינסו לנחות על הגג עלולות להיפגע מהדוקרנים ולכן ימנעו מנחיתה במקום. לאחר מספר סיבובי תעופה הן יעופו למקום אחר ויחפשו בית אחר לקנן מעליו.

סלילים קפיציים

הסלילים נראים כמו משחק שמיועד לילדים, אך היעילות שלהם בהרחקת יונים אינה מוטלת בספק. גם במקרה הזה תצטרכו להזמין מרחיק יונים מקצועי, מאחר ואת הסלילים יש לתלות במקומות קשים לגישה עבור דיירים ממוצעים וחסרי ציוד. לאחר התלייה של הסלילים תוכלו להסתכל על היונים ולבחון את התנהגותן. בתחילה הן ינסו לבצע נחיתות מרשימות על הקפיצים עצמם, אך לפני שהן יספיקו להירגע מהמעוף, הן כבר יוקפצו לאוויר. כך הסלילים מונעים מהיונים להישאר באזור וכופים עליהן לחפש מקום קינון חדש.