הדברת עכברים

הדברת עכברים – וחדל ציוצים

הדברת עכברים הפכה להיות מבוקשת במיוחד לאחר פלישת המכרסמים הקטנים אל הבתים בכל רחבי הארץ. בעבר פחדו העכברים להיכנס אל בתי בני האדם. הם העדיפו להישאר חבויים בצללים ומשם לתפוס פירורים שנופלים, צלחות נשכחות או אפילו לכרסם במזווה את המוצרים שנותרו ללא מגן ומושיע. עם השנים ולאחר ההבנה כי בני האדם לא הולכים להיעלם, הפכו העכברים הקטנים להיות יותר ויותר נועזים. כיום תוכלו למצוא עכברים בכל פינה בבית ואפילו בחדר השינה, רצים להם חשופים ומנסים להימלט אל החורים עם המזון אותו הצליחו לתפוס בגיחותיהם החוצה. אם תרצו להימנע ממפגשים פנים אל פנים עם המכרסמים הקטנים, הדברת עכברים היא הפתרון המושלם בשבילכם.

הדברת עכברים – כל צעד בזמנו

מציאת הבעיה

זהו השלב הראשון בו אתם מגלים שאתם מצויים בבעיה. כנראה שתחזרו יום אחד מאוחר הביתה ותספיקו לראות בזווית העין זנב קופץ לתוך חור קטנטן בקיר. מרגע זה תהיו דרוכים לכל ציוץ או פסיעה שתשמעו על הרצפה. לאחר שתהיו מספיק זריזים כדי להבחין בבעיה בבירור, תזכו לראות עכבר רץ אצלכם בבית ללא כל בושה. לאחר שתירגעו מהחרדה שתתפוס אתכם, כדאי שתעברו לשלב השני.

הזמנת לוכד עכברים

בשלב זה תצטרכו לחפש אחר מדביר או לוכד עכברים שיתאים לצרכיכם. תצטרכו לעשות סקר שוק שיבחן מדדים כגון מחיר, שירות, המלצות ואפילו הצלחות לאורך שנות העבודה. לאחר שתמצאו את המדביר המתאים לכם תוכלו לתאם איתו יום ושעה, ועדיף מוקדם ככל האפשר כדי לא לאפשר למכרסמים להתרבות אצלכם ברחבי הבית.

סימון מקומות בעייתיים

לאחר שהמדביר יגיע אליכם הוא ישאל אתכם אם הבחנתם במשהו חשוד. זהו הרגע בו תצטרכו להצביע על כל אותם חורים או בעיות שיש בריצוף ובקירות אשר דרכם יכולים לחמוק העכברים פנימה והחוצה.אל תקלו ראש באף פתח, קטן ככל שיהיה, מאחר ופתח זה יכול להיות נקודת החדירה הראשית של העכברים אליכם למטבח. לאחר שתסמנו למדביר מקומות אלו תוכלו לזוז אחורה ולתת לו לעשות את עבודתו ורק ליהנות מהתוצאות – בית נקי מעכברים לאורך זמן.